Minyons Escoltes i Guies de Catalunya




Agrupaments


Mostra Mapa agrupaments en un mapa més gran

Cercador d'agrupaments
           
Nom Població Telèfon Email
<+> AEiG Sant Adrià Sant Adrià de Besòs santadria[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Adrià

Adreça postal
Plaça de l'Església,8
Sant Adrià de Besòs (08930)


Contacte
Web:
A/e: santadria[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Antoni Abat Barcelona santantoniabat[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Antoni Abat

Adreça postal
Carrer de Sant Antoni Abat, 56
Barcelona (08001)


Contacte
Web: www.elcaudesantantoni.com
A/e: santantoniabat[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Bernat de Claravall Olesa de Montserrat santbernat[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Bernat de Claravall

Adreça postal
Plaça Nova s/n
Olesa de Montserrat (08640)


Contacte
Web: http://cauolesa.wordpress.com/
A/e: santbernat[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Cugat Salt santcugat[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Cugat

Adreça postal
Carrer de Lluís Moreno
Salt (17190)


Contacte
Web: http://www.caudesalt.com
A/e: santcugat[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Esteve Granollers santesteve[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Esteve

Adreça postal
C/ Lledoner, 6
Granollers (08402)


Contacte
Web: http://aesantesteve.blogspot.com.es/
A/e: santesteve[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Ferran Barcelona santferran[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Ferran

Adreça postal
Gran Via de les Corts Catalanes, 406
Barcelona (08015)


Contacte
Web: www.stferran.net
A/e: santferran[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Ignasi Barcelona santignasi[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Ignasi

Adreça postal
Carrer d'Isaac Albèniz, 28
Barcelona (08017)


Contacte
Web: http://aesantignasi.org/
A/e: santignasi[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Jaume Parets del Vallés santjaume[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Jaume

Adreça postal
Masia Can Jornet
Parets del Vallés (08150)


Contacte
Web: http://www.aeigparets.org
A/e: santjaume[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Joan Viladecans santjoan[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Joan

Adreça postal
C/ Muntanya, 53
Viladecans (08840)


Contacte
Web: http://causantjoan.wix.com/aeigsantjoan
A/e: santjoan[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Jordi Esplugues de Llobregat santjordi[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Jordi

Adreça postal
Carrer d'Angel Guimerà, 27-29
Esplugues de Llobregat (08950)


Contacte
Web:
A/e: santjordi[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Miquel Anglès santmiquel[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Miquel

Adreça postal
C/Fàbriques, 21,
Anglès (17160)


Contacte
Web: http://cauangles.cat
A/e: santmiquel[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Narcís Girona santnarcis[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Narcís

Adreça postal
Travessia de la Creu, 17, 1A
Girona (17002)


Contacte
Web: http://aeigsantnarcis.org
A/e: santnarcis[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Nicolau Malgrat de Mar santnicolau[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Nicolau

Adreça postal
Plaça de Pau Casals, s/n
Malgrat de Mar (08380)


Contacte
Web: http://causantnicolau.blogspot.com.es/
A/e: santnicolau[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Pere Figueres santpere[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Pere

Adreça postal
Ronda Rector Arolas,4
Figueres (17600)


Contacte
Web: http://aeigsantpere.org
A/e: santpere[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Pius Xè Barcelona santpiusx[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Pius Xè

Adreça postal
Carrer de Pardo, 5
Barcelona (08027)


Contacte
Web: http://aeigsantpiusx.blogspot.com.es/
A/e: santpiusx[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Ramon Nonat Sant Boi de Llobregat santramonnonat[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Ramon Nonat

Adreça postal
Carrer Riereta, 4
Sant Boi de Llobregat (08830)


Contacte
Web:
A/e: santramonnonat[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sant Sadurní Sant Sadurní d'Anoia santsadurni[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Sant Sadurní

Adreça postal
Plaça del Doctor Salvans, 1
Sant Sadurní d'Anoia (08770)


Contacte
Web: http://www.causantsadurni.org/
A/e: santsadurni[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Santa Eulàlia Barcelona santaeulalia[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Santa Eulàlia

Adreça postal
Carrer de l'Estudiant s/n
Barcelona (08016)


Contacte
Web: http://aesantaeulalia.wordpress.com/
A/e: santaeulalia[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Santa Maria de Queralt-Geralda Portella Berga mariadequeralt[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Santa Maria de Queralt-Geralda Portella

Adreça postal
Castellar del riu, 1
Berga (08600)


Contacte
Web: http://escoltesberga.wordpress.com/
A/e: mariadequeralt[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Santa Maria-Santa Agnès Barcelona santes[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Santa Maria-Santa Agnès

Adreça postal
Carrer de Balmes, 298
Barcelona (08006)


Contacte
Web: http://santamariasantaagnes.wordpress.com/
A/e: santes[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEIG Sebastià Montraveta Gironella sebastiamontraveta[arroba]escoltesiguies.cat
AEIG Sebastià Montraveta

Adreça postal
Plaça Església, 3
Gironella (08680)


Contacte
Web: http://aeigsebastiamontraveta.cat
A/e: sebastiamontraveta[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Set Sant Llorenç Savall set[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Set

Adreça postal
Crta. Sant Llorenç, Vall Xica
Sant Llorenç Savall (08212)


Contacte
Web: http://aeigset.entitatssavall.cat
A/e: set[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Sta. Maria de Vista Alegre Girona vistaalegre[arroba]escoltesi guies.cat
AEiG Sta. Maria de Vista Alegre

Adreça postal
Carrer del Doctor Pascual i Prats, 3
Girona (17004)


Contacte
Web: http://cauvistaalegre.blogspot.com.es/
A/e: vistaalegre[arroba]escoltesi guies.cat

<+> AEiG Terra Plana Belianes terraplana[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Terra Plana

Adreça postal
Pl. Comandant Serret, 17
Belianes (24266)


Contacte
Web: http://aeigterraplana.wordpress.com/
A/e: terraplana[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Terrarroges Cervià de Ter 972 49 61 01
AEiG Terrarroges

Adreça postal
C/ Carrer Priorat, 23
Cervià de Ter (17164)


Contacte
Web:
A/e:

<+> AEiG Torrent de les Bruixes Terrassa torrentdelesbruixes[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Torrent de les Bruixes

Adreça postal
C/ Alcalde Parellada, 2
Terrassa (08221)


Contacte
Web:
A/e: torrentdelesbruixes[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Tsunami Vic tsunami[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Tsunami

Adreça postal
Carrer de Sant Francesc, 56, la calla
Vic (08500)


Contacte
Web: www.aeigtsunami.org
A/e: tsunami[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Ulldeter Camprodon ulldeter[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Ulldeter

Adreça postal
Carrer Josep Morer 34 baixos
Camprodon (17867)


Contacte
Web: www.facebook.com/aeigulldeter
A/e: ulldeter[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEiG Urgellenc La Seu d'Urgell urgellenc[arroba]escoltesiguies.cat
AEiG Urgellenc

Adreça postal
Germandat de Sant Sebastià, 36, 3r 1ª
La Seu d'Urgell (25700)


Contacte
Web: http://agrupaments.escoltesiguies.cat/urgellenc
A/e: urgellenc[arroba]escoltesiguies.cat

<+> AEIG Vacarisses Vacarisses vacarisses[arroba]escoltesiguies.cat
AEIG Vacarisses

Adreça postal
Carrer de la Bauma, 1
Vacarisses (08233)


Contacte
Web:
A/e: vacarisses[arroba]escoltesiguies.cat

<1...3456>